Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин
7-9 Жовтня 2020 • Україна • Запоріжжя • ВЦ «Козак Палац»

Про виставку

Виставка в самому серці гірничодобувної промисловості та важкої індустрії!
 

 
Виставка MiningWorld Ukraine - єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі.
7-9 /10/ 2020, Запоріжжя, ВЦ «Козак Палац», м. Запоріжжя, вул. Перемоги 70Б

Caterpillar, Hitachi,  Komatsu, Liebherr, БЕЛАЗ, DoosanJCBScaniaIvecoSandvicMETCODeutz – ці бренди відомі навіть далеким від добувної промисловості українцям. Техніка і технології цих індустріальних гігантів, а також ще 100 виробників із Німеччини, Чехії, Швеції, Італії, Великобританії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі і, звичайно, України, вперше будуть продемонстровані спеціалістам ключових добувних підприємств Запоріжжя та інших індустріальних регіонів. 
На виставці будуть представлені: кар'єрна спецтехніка і обладнання; гірниче машинобудування; бурова, прохідницька, подрібнювально-сортувальна техніка, інструмент; технології пошуку, розвідки, видобутку корисних копалин;  машини та обладнання для переміщення і транспортування сировини; електрообладнання; запчастини, ГТВ, мастила; системи автоматизації процесів; безпека і екологія гірничих робіт, а також спецтехніка для дорожнього та промислового будівництва.
Великий внесок в обізнаність технічних спеціалістів робить ділова програма: конференції, тематичні засідання фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості. Традиційно 8 жовтня відбудеться Форум надрокористувачів за участю голови Державної служби геології на надр Олега Кирилюка. Вперше буде підбито підсумки конкурсу «Кращий надрокористувач України».

Захід проходить за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державної служби геології та надр України, Запорізької Торгівельно-промислової палати та профільних асоціацій.
Організатором події є виставкова компанія України –  ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group PLC). 

IMG_6561580.jpg

IMG_6619580.jpg

IMG_7321_1580.jpg

IMG_6646580.jpg